Разработка веб-приложений с помощью PHP и MySQL

/ Паперові книги
комп'ютерна література програмування програмування web-додатків
Разработка веб-приложений с помощью PHP и MySQL
Опис:
Овладейте современным передовым опытом разработки веб-приложений, взаимодействующих с базами данных, с помощью PHP 7 и MySQL 5.7! В этом новом 5-м издании книги, признанной наиболее ясным, удобным и практичным руководством по разработке с использованием PHP и MySQL, полностью отражены возможности последних версий PHP и MySQL.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Комп’ютерна техніка та інформаційні технології Комп'ютерна  схемотехніка. Навчальний посібник Комп'ютерна логіка. Навчальний посібник Проектування та дослідження комп'ютерних мереж Комп'ютерні мережі та телекомунікації Комп'ютерні методи обробки сигналів і зображень

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.