Развитие системы международного права на современном этапе

/ Паперові книги
право. юриспруденція міжнародне право міжнародне приватне право міжнародне публічне право
Развитие системы международного права на современном этапе
Опис:
В условиях возрастающего осознания государствами их взаимосвязанности и целостности мира все больше возрастает необходимость сохранения целостной системы международного права, как эффективного регулятора международных отношений в глобализирующемся мире при наличии новых угроз и вызовов международному правопорядку.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Історія держави і права зарубіжних країн. Середні віки та ранній новий час Земельні спори та способи їх вирішення. Відповідальність за порушення земельного законодавства України. Надання земельних ділянок учасникам АТО Науково-практичний коментар Сімейного кодексу України. Судова практика з питань сімейних стосунків. Станом на 10 серпня 2016 р. Перевірки, що здійснюються податковими органами Державної фіскальної служби України. Види, порядок проведення, строки, оскарження Право інтелектуальної власності Науково-практичний коментар Цивільного кодексу України. Станом на 3 серпня 2016 р.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.