Репатріація чи депортація. Переселення українців з Польщі до УРСР. Збірник документів

/ історична
документ
Репатріація чи депортація. Переселення українців з Польщі до УРСР. Збірник документів
Опис:
До видання ввійшли документи, в яких висвітлюється процес примусових переселень українського населення з території Польщі в Україну, який здійснювався в 1944-1946 рр. комуністичною владою тодішньої Польської держави.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

«Я маю намір з моїх листів до тебе зробити свій журнал…»: листи Григорія Ґалаґана до дружини Смакування раю Год работы. Сборник статей и материалов о деятельности Подгубчека за 1921 год (рос.) Пам'ятки української мови XVI-XVII ст. Нова серія. Том 27. Боротьба проти повстанського руху і націоналістичного підпілля: протокол и допитів заарештованих радянськими органами державної безпеки керівників ОУН і УПА. 1949-1956. Книга 3 Історичні матеріяли

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.