Репатріація чи депортація. Переселення українців з Польщі до УРСР. Збірник документів

/ історична
документ
Репатріація чи депортація. Переселення українців з Польщі до УРСР. Збірник документів
Опис:
До видання ввійшли документи, в яких висвітлюється процес примусових переселень українського населення з території Польщі в Україну, який здійснювався в 1944-1946 рр. комуністичною владою тодішньої Польської держави.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

«Я маю намір з моїх листів до тебе зробити свій журнал…»: листи Григорія Ґалаґана до дружини Смакування раю Год работы. Сборник статей и материалов о деятельности Подгубчека за 1921 год (рос.) Пам'ятки української мови XVI-XVII ст. Нова серія. Том 27. Боротьба проти повстанського руху і націоналістичного підпілля: протокол и допитів заарештованих радянськими органами державної безпеки керівників ОУН і УПА. 1949-1956. Книга 3 Історичні матеріяли

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.