Ринок боргових цінних паперів в Україні. Суперечності та тенденції розвитку

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам економіка. управління. бізнес фінанси. банківська справа
Ринок боргових цінних паперів в Україні. Суперечності та тенденції розвитку
Опис:
Издание для студентов, преподавателей и специалистов, занимающихся долговыми ценными бумагами на рынке Украины. В книге освещаются как теоретические, так и практические аспекты существования рынка долговых ценных бумаг как в мировой, так и в украинской экономике, а также тенденции развития данного сегмента ценных бумаг как в мире, так и в отечественных реалиях.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Педагогіка. Навчальний посібник Вчимо літери. Вчимося разом Основи менеджменту для інформаційних аналітиків. Курс лекцій Енн із Зелених Дахів Маргаритко, моя квітко Адміністративне судочинство. Навчальний посібник для підготовки до іспитів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.