Робоча книжка української мови. Частина друга. Синтакса та техніка письмової мови (вид. 1929)
М. ТрохименкоКорній Буйний
/
наукова
підручник
Опис:
ДВУ - 1929.
---------------
Вчені й педагоги-практики в середині 20-х років напружено працювали над розробленням таких навчальних книжок, які б повною мірою відповідали тогочасній системі освіти та методам навчання. Результатом такої роботи стала "робоча книга" з української мови. Вона була пристосована до форм і методів комплексного навчання, але містила набагато більш продуманий, науково обґрунтований та системно викладений теоретичний матеріял та потужний і розгалужений методичний апарат.
---------------
Обидва автори надалі були репресовані. Маємо про них лише короткі відомості (цит. за Енциклопедія українознавства. Словникова частина (ЕУ-II). — Париж, Нью-Йорк, 1980):
Трохименко М., - мовознавець-україніст в УССР у 1920-их — на поч. 1930-их pp., співр. Ін-ту Мовознавства УАН. Співавтор підручника «Робоча книжка укр. мови», 2 чч. (1927 — 28 разом з К. Буйним) і «Словника чужомовних слів» (1932, у співавторстві з І. Бойковим, О. Ізюмовим і Г. Калишевським); ст. про помилки в термінологічних словниках (1931). Після арешту у 1930-их pp. дальша доля невідома.
Буйний Корній - діяч українізації в Києві, 1929 — 32 наук. співр. Ін-ту Мовознавства Укр. Академії Наук, автор підручника укр. мови (спільно з Трохименком). Засланий 1932 р.
В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.