Робочий зошит для уроків читання. 2 клас

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам
Робочий зошит для уроків читання. 2 клас
Опис:
У посібнику запропоновані завдання та вправи для роботи над текстами "Читанки. 2 клас" (О.Я. Савченко, 1 і 2 ч.). Передбачено ведення щоденника читача та прокладання "читацької стежини" (зображення динаміки техніки читання).

Доступні формати:

папір

читайте також:

Вальдорфські школи: запитання й відповіді Джури. Книга 3. Джури і підводний човен Новорічне свято. Сценарій. Маски Перлини дитячого різдвяного фольклору. Збірка піснеспівів для концертного та побутового виконання (+ CD-ROM) Малюємо воїнiв. Книга 1 Екологічна культура в контексті екологічної безпеки. Монографія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.