Розмовник до ЄВРО-2012 для працівників правоохоронних органів

/ Паперові книги
вивчення мов світу розмовники
Розмовник до ЄВРО-2012 для працівників правоохоронних органів
Опис:
У розмовнику подані найважливіші комунікативні моделі правової міжкультурної комунікації у контексті вимог підготовки і проведення в Україні Євро-2012, враховано переважаючий мовний ареал тих країн, спілкування із представниками яких передбачається, наведено нормативні мовноетикетні форми комунікації в українській та іноземних мовах.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Українсько-французький розмовник Новий англо-український україно-англійський медичний словник Сучасний італійсько-український українсько-італійський словник. 42 000 слів Прискорений курс англійської розмовної мови Словник наукових і народних назв лікарських рослин України Розмовник українсько-iталiйський

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.