Розширення Європейського Союзу: вплив на відносини України з центрально-європейськими сусідами

/ наукова
праця
Опис:
Ця публікація є одним з результатів дослідницького проекту «Вплив розширення Європейського Союзу на відносини України з центральноєвропейськими сусідами», що здійснювався спільно Інститутом Схід-Захід та Інститутом регіональних та євроінтеграційних досліджень «ЄвроРегіо Україна» протягом вересня 2002 – червня 2004 років. Дослідження здійснювалося групою провідних експертів з України, Польщі, Угорщини, Словаччини та Бельгії і охопило широкий спектр напрямків співпраці України з її центральноєвропейськими сусідами у контексті вступу останніх до ЄС. Важливим елементом дослідження стало вироблення рекомендацій різним аудиторіям в Україні та розширеному ЄС щодо запровадження адекватних новим умовам механізмів та інструментів розвитку відносин.

Розраховано на представників органів державної влади та місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів України та країн-членів ЄС, представників керівних інститутів Європейського Союзу, експертів, науковців та практиків з питань європейської інтеграції та міжнародних відносин.


Авторський колектив:
Ігор Бураковський та Вероніка Мовчан (Дослідження з економічної співпраці на основі матеріалів щодо двосторонньої співпраці)
Олена Вітер (Дослідження з питань співпраці у сфері енергетики та транспорту)
Мирослава Лендьел (Дослідження з транскордонного співробітництва, контактів між людьми та проблем національних меншин на основі матеріалів щодо двосторонньої співпраці)
Олександр Сушко (Дослідження з охорони кордонів та боротьби з новими загрозами безпеки на основі матеріалів щодо двосторонньої співпраці)
Джоанна Апап та Ангеліна Тчорбадійска (Дослідження з питань Шенгену)
Александр Дулеба (матеріали щодо економічних відносин, транскордонного співробітництва, контактів між людьми та проблем національних меншин, питань охорони кордонів в українсько-словацьких відносинах)
Катаржина Волчук (матеріали щодо транскордонного співробітництва, контактів між людьми та проблем національних меншин в українсько-польських відносинах)
Сергій Гакман (матеріали щодо транскордонного співробітництва, людських контактів між людьми та проблем національних меншин, питань охорони кордонів в українсько-румунських відносинах)
Ева Кіш (матеріали щодо транскордонного співробітництва, контактів між людьми та проблем національних меншин, питань охорони кордонів в українсько-угорських відносинах)
Шандор Реті (матеріал щодо угорсько-українських економічних відносин)
Віктор Чумак (частини дослідження по кордонах, що стосуються політики та реформи охорони кордонів України, а також інформаційна підтримка та коментарі у процесі роботи над дослідженням)
Олександр Сушко (матеріал щодо проблем охорони кордонів у відносинах України з Росією, Молдовою та Білоруссю)
Яцек Чукровскі та Ярослав Янецкі (матеріал щодо польсько-українських економічних відносин)
Олександр Барановський (матеріал щодо економічної співпраці між Україною та країнами Прибалтики)
Моніка Мазур Рафал та Пьотр Казмієркєвіч (матеріал щодо проблем охорони кордонів у польсько-українських відносинах)
Олександо Павлюк, Борис Додонов, Іріс Кемпе, Ласло Поті, Ярослав Жаліло, Валерій Новицький (коментарі у процесі роботи над дослідженням)

Доступні формати:

PDF

читайте також:

З мого духа печаттю. У 25-ліття боротьби ОУН Міжнародні зв'язки Київської Русі Місія Бандери Місцеві формування німецької армії та поліції у Райхскомісаріаті «Україна» (1941–1944 роки) Місця історичного розселення польської людності в Україні в кінці ХІХ-ХХ ст. Міф про шість мільйонів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.