Розстріляне Відродження. Українська репресована лірика

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка художня література Українська література школярам і абітурієнтам поезія література
Розстріляне Відродження. Українська репресована лірика
Опис:
В 20-30-х годах ХХ столетия украинская культура пережила небывалый расцвет… и трагические события. Великое множество литераторов, театралов, художников, архитекторов, музыкантов, преподавателей, чей светлый дар сделал лишь первые вклады в отечественное искусство, было загублено в результате жестоких сталинских репрессий.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Виявлення легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом. Оперативно-розшуковий аспект Усі видатні постаті історії України Усі жінки - відьми. Будинок шкереберть Усі жінки - відьми. Фатальне кохання Віртуальний бумеранг Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 11 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.