Руханкова абетка

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам учителям загальна педагогіка
Руханкова абетка
Опис:
Запропонований додаток до «Букваря» допоможе вчителю початкових класів урізноманітнити навчальну діяльність дітей, запобігти гіпокінезії, створити умови для активного відпочинку, підвищити розумову й фізичну працездатність, закласти основи бережного ставлення до власного здоров’я як до найвищої індивідуальної та суспільної цінності.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Альбом по развитию речи для дошкольников в рассказах и веселых картинках Научитесь играть на гитаре за 15 дней Новый англо-русский и русско-английский словарь для школьников Сравниваем и измеряем. Для детей 3-5 лет Высшая математика в упражнениях и задачах. В 2 частях. Часть 2 Речевая гимнастика для дошкольников

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.