Рукопис. Український альманах спогадів, щоденників, листів, документів, світлин. У 2 томах. Том 2

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія літературознавство. міфи і фольклор літературознавство і критика української літератури
Рукопис. Український альманах спогадів, щоденників, листів, документів, світлин. У 2 томах. Том 2
Опис:
На сторінках другого тому "Рукопису..." читачі продовжують знайомитися із тими новими документами, які ще ніколи не публікувалися, або із маловідомими і малодоступними матеріалами, особливо значимими для української культури.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Психологічні справи. Підручник з англійської мови для студентів напряму підготовки "Психологія" Ідея культури: викликисучасної цивілізації Україна. Третій шлях Тридев’яте царство. 53 українські народні казки. Символіка народної казки Тройдерево. Обряд хрищення, весільний та поховальний обряди українців Глобальні модерності

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.