Русские книжные редкости. Опыт библиографического описания редких книг с указанием их ценности

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія змі. книжкова справа бібліотечна справа. бібліотекознавство
Русские книжные редкости. Опыт библиографического описания редких книг с указанием их ценности
Опис:
Книга рекомендуется историкам, книговедам, библиографам, коллекционерам редких книг, а также всем читателям, интересующимся историей культуры и особенно историей книги.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Руська національна філософія в контексті української історії та культури. Монографія Взаємодія конкуренції та партнерства як фактор розвитку середнього класу в Україні. Монографія Трансцендентальні горизонти свободи. Монографія Діалог. Sab specie ethicae. Монографія Здійснення філософії. Метафізичні претензії у мисленні Т. В. Адорно Вертиголов та інші політичні тварини

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.