Русско-английский словарь / Russian-English Dictionary

/ Паперові книги
вивчення мов світу навчальна література. педагогіка англійська мова словники студентам і аспірантам іноземні мови
Русско-английский словарь / Russian-English Dictionary
Опис:
Русско-английский словарь предназначен для учащихся средних общеобразовательных учреждений. Содержит более 8000 слов, необходимых для речевого общения в рамках программной тематики, около 1000 идиоматических выражений и 22000 примеров, иллюстрирующих употребление слов в современном разговорном английском языке.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Збірник тестових завдань. Алгебра. 8 клас Фізична географія України. Робочий зошит-практикум для учнів 8 класу Прописи. Зошит для письма і розвитку мовлення. 1 клас. У 2 частинах. Частина 1 Прописи. Зошит для письма і розвитку мовлення. 1 клас. У 2 частинах. Частина 2 Deutsch 1. Schreibschrift. Зошит для письма з німецької мови для 1-го класу Німецька мова. Таблиці та схеми. Початковий рівень

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.