Русско-французский разговорник

/ Паперові книги
вивчення мов світу розмовники
Русско-французский разговорник
Опис:
Русско-французский разговорник разработан преимущественно для туристов. Данное издание представляет собой сборник фраз на французском языке, которые пригодятся при общении.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Англійська мова. Підручник для студентів і аспірантів немовних факультетів Словник дієслівного керування Біле Ікло Джека Лондона. Посібник для читання і перекладу Гордість та упередження Джейн Остін. Посібник для читання і перекладу Портрет Доріана Грея Оскара Вайльда. Посібник для читання і перекладу Англо-український, українсько-англійський словник. 35 000 слів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.