Самое грандиозное шоу на Земле: доказательства эволюции

наука і техніка
Самое грандиозное шоу на Земле: доказательства эволюции
Опис:

Опубликованная в 1859 году книга Чарльза Дарвина “Происхождение видов путем естественного отбора” потрясла западное общество. Однако Дарвин едва ли мог вообразить, что поднятая им буря не уляжется даже через полтора столетия. Хотя серьезные ученые и многие теологи сейчас признают правоту эволюционизма, миллионы людей продолжают его отвергать. Ричард Докинз – всемирно известный биолог, популяризатор науки, атеист, рационалист, “ротвейлер Дарвина” – берется убедить любого непредвзятого читателя в том, что эволюция – это не “просто теория”, а всесторонне подкрепленный доказательствами факт.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Як скласти іспит в ДАІ Правила дорожнього руху з ілюстраціями основних положень Геометричні формули, що не ввійшли до шкільних підручників Повернення втраченої геометрії Енциклопедичний довідник у таблицях. Алгебра. Геометрія. Інформатика. 7-11 класи Математичні заманинки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.