Самоучитель CorelDRAW X7

/ Паперові книги
комп'ютерна література графіка і дизайн 2d графіка corel draw
Самоучитель CorelDRAW X7
Опис:
Книга научит создавать и редактировать векторные изображения в графическом редакторе CorelDRAW X7. Рассмотрены основные инструменты и приемы работы с графическими объектами, заливками, применение специальных эффектов, работа с текстом, вывод документа на печать, импорт, экспорт, совместимость файлов и др.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Сервер на основі операційної системи FreeBSD 6.1 Перші на шляху до комп'ютера Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету Інформатика та комп'ютерна техніка Microsoft Word 2003. Стислий курс

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.