Самоучитель. CorelDRAW X8

/ Паперові книги
комп'ютерна література графіка і дизайн 2d графіка corel draw
Самоучитель. CorelDRAW X8
Опис:
Книга научит создавать и редактировать векторные изображения в графическом редакторе CorelDRAW X8. Рассмотрены основные инструменты и приемы работы с графическими объектами, заливками, применение специальных эффектов, работа с текстом, вывод документа на печать, импорт, экспорт, совместимость файлов и др.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Знайомимось з інтернетом Як працює Google Стів Джобс. Людина, яка мислила по-іншому Контроль та діагностика інформаційних систем Інформаційні системи і структури даних Англійсько-український  словник з математики та кібернетики. 50 000 слів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.