Савур-могила. Легенди і перекази Нижньої Наддніпрянщини

/ народна
легенда / МІТ
Савур-могила. Легенди і перекази Нижньої Наддніпрянщини
Опис:
Збірник містить записи народної творчості здійснені: Ізмаїлом Срезневським, Олексою Стороженком, Олександром Афанасьєвим-Чужибинським, Іваном Манжурою, Яковом Новицьким, Дмитром Яворницьким
У збірнику вміщено легенди і перекази, записані на території нинішніх Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської і частково Донецької областей, які творять одну історичну область - Нижню Наддніпряніцину.
В них відображено видатні події української історії, уславлено імена Богдана Хмельницького, Івана Сірка, Семена Палія та ін. Небуденні події, непересічні герої, переплетення реального з ірреальним, усвідомлення національної гідності, веселість і дотепність - ці риси народноїтворчості й донині захоплюють уяву читача.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Барабашка та всі інші Барабашка та всі інші Білий Мустанг Скарби віків. Українські легенди Жменя землі. Галицькі легенди Пісня про Ролянда

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.