Шаг вперед, два шага назад. Кризис в нашей партии

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія політіка. держава політологія. політичні мемуари
Шаг вперед, два шага назад. Кризис в нашей партии
Опис:
Вниманию читателей предлагается классическая работа В.И.Ленина, впервые вышедшая в мае 1904 г. В ней не только подробно разработаны организационные принципы большевистской партии, но и дана исчерпывающая критика оппортунизма меньшевиков в организационных вопросах, показана особая опасность принижения значения организации для рабочего движения.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ґендер. Виклики та загрози Україна між Сходом і Заходом. Про витоки і суть російсько-української війни 2014 р. Бойовий статут сухопутних військ. Частина ІІ. Батальйон, рота Рефлексивна соціологія. Частина ІІ. Чиказький воркшоп Положення про корабельну службу у Військово-Морських Силах Збройних Сил України Самостійна Україна. Справа української інтелегенції

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.