Щоденник справжньої панянки

/ Паперові книги
виховання дітей. книги для батьків дозвілля та творчість дітей альбоми, анкети, щоденники
Щоденник справжньої панянки
Опис:
Так вже склалося, що багато сторіч поспіль підлітки усіх цивілізованих країн світу ведуть щоденники. І не тому, що в цьому ніжному віці діти почуваються самотніми, просто хочеться розповісти мовчазному другові трішечки більше, аніж реальному.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Вчимося рахувати. Для дітей 3-4 років Вчимося читати й писати. Для дітей 3-4 років Вчимося читати й писати. Для дітей 4-5 років Навчайся граючись.  Для дітей 2-3 років Розвиваємо у дитини вміння бачити. Від народження до 6 років Художньо-естетична діяльність. Альбом-посібник. Друга молодша група

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.