Шиповник, боярышник, калина. Очищение и восстановление организма

здоров'я. фітнес. правильне харчування дієта. схуднення здорове харчування
Шиповник, боярышник, калина. Очищение и восстановление организма
Опис:

Ольга Романова рассказывает о трех осенних растениях: шиповнике, боярышнике и калине, – плоды которых созревают тогда, когда целебные свойства большинства других растений уже сходят на нет. Все они способны очищать кровь и некоторые другие органы, а также восстанавливать работу организма после болезней. В книге представлены методики очищения и оздоровления, кулинарные рецепты, описание косметических препаратов.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Актуальна гінекологія: від лікаря до пацієнта Гімнастика та активний спосіб життя в період вагітності Відновлення жінки після вагітності та пологів Цукровий діабет Офтальмологія. Підручник Народна медицина і магія українців

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.