Шхуна Колумб

художня література проза. жанри і течії пригодницька проза
Шхуна Колумб
Опис:

Шхуна «Колумб» — захоплююча повість талановитого українського письменника Миколи Трублаїні.

Хлопчик Грицько тільки-но простягнув руку за яскравою квіткою, як його хтось гукнув. Позаду стояв високий чоловік у білому кашкеті і з плащем на руці. На плечі в нього — два фотоапарати. Він спитав, де живе рибний інспектор Ковальчук. Чоловік як чоловік. Та все ж таки чужим повіяло на хлопчика. І він не помилився.

Фотограф Анч, що зупинився у Ковальчука, був шпигуном однієї іноземної держави. Із страшним наміром він пробрався в Радянський Союз — знищити професора Ананьєва, викрасти його проект добування гелію з торіаніту. Але події розгорнулися зовсім не так, як розраховував досвідчений шпигун.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

"Впусти меня! Я верю, Боже мой!". Стихи о Боге, небе и земле Олигархическая сказка. Врачеватель-2. Трагедия абсурда Две жизни на одного Плоть Чижик-пыжик. Киевская история Бимайн. Тариф на безлимитное счастье

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.