Шкільний англо-український словник з ілюстраціями і прикладами

/ Паперові книги
вивчення мов світу навчальна література. педагогіка англійська мова словники школярам і абітурієнтам іноземні мови
Шкільний англо-український словник з ілюстраціями і прикладами
Опис:
Шкільний англо-український словник містить базові слова англійської мови та їхній переклад укра їнською. У ньому охоплено лексику різноманітної тематики, що відповідає чинній програмі з іноземних мов.

Доступні формати:

папір

читайте також:

A la decouverte du francais 5. Підручник Перша англійська з Nick&Lilly. Nick's birthday Лингвокраїнознавство німецькомовних країн Писар Східних Воріт Притулку. Писар Західних Воріт Притулку Економіка та релігія: теорія і практика взаємовпливу. Монографія Притчі для дітей й дорослих. 68 притч про головне. Любов, материнство, мистецтво, сенс життя

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.