Шкільний тлумачний словник української мови. 1-4 класи

/ Паперові книги
вивчення мов світу навчальна література. педагогіка словники школярам і абітурієнтам Українська мова
Шкільний тлумачний словник української мови. 1-4 класи
Опис:
Однотомний «Шкільний тлумачний словник української мови» призначений для учнів та вчителів початкових класів. Він містить малознайомі слова, які зустрічаються в підручниках чотирирічної початкової школи з українською мовою навчання.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Господарське законодавство. Навчальний посібник Основи фінансового інструментарію Зберігання документів у бібліотеках Майстерність актора. Техніка "обману" Товарознавство плодовочевих товарів, пряно-ароматичних рослин та прянощів Рукопис. Український альманах спогадів, щоденників, листів, документів, світлин. У 2 томах. Том 2

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.