Шокирующий Тайцзицюань, или То, о чем молчат китайцы

/ Паперові книги
спорт та активний відпочинок бойові мистецтва Східні єдиноборства
Шокирующий Тайцзицюань, или То, о чем молчат китайцы
Опис:
Название этой книги – не рекламный трюк. Люди, много лет практикующие Тайцзицюань, переживают настоящий шок, познакомившись с принципами и методами этого боевого искусства, о которых китайские учителя обычно умалчивают! Узнайте о даосской школе «Ветер-Гром», которая во многом радикально отличается от школ Тайцзи, популяризуемых в Китае, на Западе и в России и девиз которой – «Передавать учение без утайки».

Доступні формати:

папір

читайте також:

Афганці Спортивний відбір. Теорія та практика. У 2 книгах. Книга 2.  Відбір у різні види спорту Спортивний відбір. Теорія та практика. У 2 книгах. Книга 1 Охорона громадського порядку під час проведення футбольних матчів. Навчально-практичний посібник Коні холоднокровні Історія мотоспорту в Україні / History of Motosports in Ukraine

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.