Секрети української мови

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія мовознавство. філологічні науки загальне і прикладне мовознавство
Секрети української мови
Опис:
"Секрети української мови" — це популярна розповідь про самобутні риси української мови, великою мірою знівельовані під дією асиміляторських заходів Автор розглядає усі сфери "мовного господарства", зачеплені ерозією: ортоепію, лексику, словотвір, правопис і частково граматику Описано методи, застосовувані для упослідження українського слова Наведено поради, як долати дискримінаційну спадщину минулого.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Иностранец Ее Величества Я - это я? И если да, то насколько? Философское путешествие 98-я пехотная дивизия Мифы и легенды Древней Греции Хоббит. Путешествие по книге Многослов-2, или Записки офигевшего человека

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.