Сенсорний розвиток дошкільнят. Ранній вік

педагогам навчальна література. педагогіка вихователь документи и методичні посібники для вихователя
Сенсорний розвиток дошкільнят. Ранній вік
Опис:

У посібнику представлена система роботи з сенсорного розвитку дітей раннього віку з урахуванням вимог сучасної нормативно-методичної бази. Практичні матеріали складені на основі вимог Базового компонента дошкільної освіти України, легко адаптуються до концептуальних засад чинних державних програм навчання та виховання дітей раннього віку. У книзі подано конспекти занять, програму роботи практичного психолога, ігри та ігрові вправи.

Видання призначене для методистів, практичних психологів, музичних керівників, вихователів та батьків.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Технології Веб 2.0 в освіті Керування освітою і шкільне врядування Проблемні ситуації в керуванні освітою Оцінювання для розвитку школи Цікаве мовознавство в початковій школі Довідник молодшого школяр

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.