Серія «Події і люди». Книга 18. Марчук І. Ростислав Волошин

/ історична
не визначено
Серія «Події і люди». Книга 18. Марчук І. Ростислав Волошин
Опис:
Марчук, Ігор.
Ростислав Волошин [Текст] / Ігор Марчук. - Л. ; Торонто : Літопис УПА, 2012. - 126 с. : іл., фото. - (Літопис Української Повстанської Армії ; серія "Події і люди" ; кн. 18). - Дод. тит. арк. англ. - ISBN 978-966-2105-41-4 (Ukraine). - ISBN 978-1-897431-41-2 (Canada)

Ростислав Волошин увійшов в історію українського визвольного руху як один з перших організаторів ОУН на Волині, згодом керівник Рівненської окружної екзекутиви ОУН, активний студентський та громадський діяч, член Бюро Проводу ОУН та головуючий на ІІІ Надзвичайному Великому Зборі ОУН та Першому установчому зборі Української Головної Визвольної Ради. Він неодноразово за свою патріотичну діяльність заарештовувався польською поліцією, НКВС та німцями. Докладно про його життєвий шлях та активну діяльність у лавах Організації Українських Націоналістів розповідається у цій книзі, написаній на широкому колі джерел. Також представлено багато унікальних світлин, які публікуються вперше.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Big Mac (пол.) Гобіт, або Туди і звідти Долина єдиної Дороги Душниця Зброя вогню Твори в чотирьох томах. Том 4

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.