Серийные любимцы.105 современных сериалов, на которые не жаль потратить время

мистецтво. культура. Світлина історія і критика мистецтва
Серийные любимцы.105 современных сериалов, на которые не жаль потратить время
Опис:

Известный критик Роман Арбитман (он же автор детективов Лев Гурский) написал первый в России путеводитель по современным англоязычным сериалам. Среди них не только наиболее популярные телепроекты, но и те, что по разным причинам незаслуженно обойдены вниманием массового зрителя.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Альбом ілюстрацій до "Енеїди" Ірена Карпа - письменниця, співачка, мандрівниця Профіль вітру Українське тіло Життя в мистецтві. Художниця В. І. Бура-Мацапура Народна картина «Ангел стереже дітей». Розвідки щодо походження, семантики та образних факторів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.