Сила уверенности в себе

/ Паперові книги
психологія і взаємини прикладна психологія
Сила уверенности в себе
Опис:
Почему одни люди добиваются успеха, а другие нет? Все зависит от уверенности в себе! Из этой практичной книги, которую автор написал, основываясь на опыте своей работы более чем с пятью миллионами руководителей разного уровня, предпринимателей, продавцов и других амбициозных людей в шестидесяти странах мира, вы узнаете, как выработать непоколебимую уверенность в себе.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Красива і Розумна Жіночна & спортивна Як насолоджуватися своїм життям і отримувати задоволення від роботи Вікова та педагогічна психологія Психофізіологія діяльності Як здобувати друзів і впливати на людей

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.