Система IT Ирины Турчинской. Новая жизнь в идеальном теле

/ Паперові книги
здоров'я. фітнес. правильне харчування дієта. схуднення методи корекції фігури фітнес. фізичні вправи жіноче здоров'я фітнес програми загальні питання. імунітет
Система IT Ирины Турчинской. Новая жизнь в идеальном теле
Опис:
Ирина Турчинская – известный специалист по фитнесу, автор собственной методики упражнений для снижения и контроля массы тела, тренер в реалити-шоу «Взвешенные люди» на телеканале СТС.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Дорогоцінна енциклопедія правильного харчування Смачна енциклопедія низькокалорійних страв Розвиваємо у дитини вміння бачити. Від народження до 6 років Універсальна енциклопедія лікувального й оздоровчого масажу Добрий зір для дорослих і дітей Їжа чемпіонів від героїв футболу!

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.