Система ключових індикаторів результативності діяльності органів Міністерства доходів і зборів України

/ наукова
праця
Система ключових індикаторів результативності діяльності органів Міністерства доходів і зборів України
Опис:
У монографії обґрунтовано потребу в оцінюванні результативності організацій публічного сектору економіки в умовах зростання динамічності світової економіки. Проведено порівняння особливостей оцінювання організацій публічного та приватного секторів економіки. Особливу увагу приділено концепції ключових індикаторів результативності (KPI), яка розглядається у світі як ефективний механізм стратегічного менеджменту, з акцентом на діяльності податкових та митних органів. Описано принципи та правила побудови таких систем. Проаналізовано світовий досвід функціонування КРІ в податкових та митних адміністраціях світу. У світлі створення Міністерства доходів і зборів України досліджено специфіку оцінювання результативності митних органів, а також описано показники, що нині використовуються митними органами України. На окрему увагу заслуговує обґрунтування можливостей імплементації в діяльність Міністерства доходів і зборів концепції податкового розриву, як індикатора, що комплексно характеризує результативність податкових та митних органів у розрізі конкретних податків, зборів та митних платежів. Окреслені основні принципи узгодження стратегії розвитку Міністерства доходів і зборів України та ключових індикаторів результативності. Розроблено комплексну систему індикаторів результативності у розрізі стратегічних ініціатив Міністерства доходів і зборів України.

Видання розраховане на науковців, управлінців, викладачів, студентів, магістрантів, аспірантів, працівників міністерств та відомств, які цікавляться проблемою оцінювання результативності організації публічного сектору в цілому та податкових адміністрацій зокрема.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

90 років Біляївському району Українська Державність Brothers or Enemies: the Ukrainian National Movement and Russia from the 1840s to 1870s (англ.) Україна на межі тисячоліть (1991–2000 рр.) Українська науково-історична думка Галичини (1830-1894 рр.): рецепція національної історії Україна, яка шокує. Лабіринти історії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.