Сльози речей: Новели, образки, медитації

/ художня
новела
Сльози речей: Новели, образки, медитації
Опис:
У новій книзі Андрія Содомори «Сльози речей» живе незвичайний Львів — Львів тонких настроїв та почуттів. Рефреном тут можуть слугувати слова Вергілія «Є таки сльози речей, і що смертне — торкаєть­ся серця». І як загублена на білому снігу рукавичка плаче за своєю господинею, так самотня людина у міському просторі сумує за втраченою гармонією життя — «золотим віком». Все це й зумовило еле­гійну тональність письма. Проза Андрія Содомори переливається в поезію, а психологічні спостереження — у філософські медитації.
Книга «Сльози речей» наповнена новелами, образками, медитаціями (яких у ній є близько сорока) та світлинами відомого фотографа та книжкового дизайнера Андрія Кіся.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Fata morgana (вид. 1938) (нім.) Фільми революції (збірка) Справжня апологія Сократа (збірка) Смерть кентавра Декамерон. Частина 2 (1928) Декамерон. Частина 1 (1928)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.