Славетні гетьмани та інші видатні постаті козацької доби

/ дитяча
енциклопедія
Славетні гетьмани та інші видатні постаті козацької доби
Опис:
Перша письмова згадка про українських козаків датується 1489-1492 роками. Саме з того моменту розпочалася історія козацтва - історія битв, походів, поразок і перемог. Усі визначні події тих років пов'язані з іменами певних осіб: козацьких ватажків, отаманів, гетьманів. Про них і піде мова в даній книзі.
Науково-популярне видання.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Поетична енциклопедія. Герої Майдану Від А до Я: Маленька енциклопедія для малюків Рух опору в Україні: 1960–1990. Енциклопедичний довідник Виробнича енциклопедія бджільництва Енциклопедія історії України. Том 1: А–В Енциклопедія історії України. Том 2: Г–Д

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.