Слова. Роман у віршах

/ художня
поезія
Слова. Роман у віршах
Опис:
Черінь, Г. Слова. Роман у віршах / Г. Черінь. – К.: Оберіг, 1991. – 253 с. – ISBN 5-87168-005-4.

Ганна Черінь належить до літераторів українського зарубіжжя, чия творчість довгий час несправедливо була вилучена з сучасної української літератури. Час розставив усе на свої місця, і творчий доробок представників діаспори ми розглядаємо як частину однієї цілої, нероздільної української літератури.
Роман у віршах «Слова» Ганни Черінь охоплює велике полотно— починаючи від передвоєнних літ і закінчуючи у Воркуті, в радянських таборах. На цьому тлі зростають характери головних героїв твору — поета Миколи й співачки Галі, висвітлюється революційне, творче й оновлююче значення слова, накреслюються шляхи нашої боротьби за державність України.

Репринтне видання.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Твори. Том 1 Сповідь нашої душі (збірка) Дзвени, наша пісне, дзвени! (збірка) Заґратована юність (збірка) Историческія пѣсни малорусскаго народа. Томъ 1 Историческія пѣсни малорусскаго народа. Томъ 1

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.