Словник українських синонімів

/ Паперові книги
вивчення мов світу навчальна література. педагогіка словники школярам і абітурієнтам Українська мова
Словник українських синонімів
Опис:
Словник складає різнобічну характеристику синонімів сучасної української мови. Це плід багаторічної праці автора-письменника.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Збірник нескладних, але корисних вправ з алгебри та геометрії для 8 класу Падав сніг. Хрестоматія з позаклассного читання. Для дітей від 5 років Біологія. Зошит для лабораторних та практичних робіт. 10 клас Біологія. Різнорівневі контрольні завдання. Зошит для оперативного контролю знань. 10 клас Духовні джерела. Збірник текстів релігійного змісту для контрольного читання мовчки. 5-11 класи Біологія. Тестові завдання. Зошит для оперативного контролю знань. 10 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.