Сольфеджио. 6-8 классы. Интервалы. Аккорды

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка музична школа. школа мистецтв сольфеджіо
Сольфеджио. 6-8 классы. Интервалы. Аккорды
Опис:
 Современный предмет сольфеджио - это целая система развития музыкальных способностей детей, включающая в себя воспитание интонационно-ладового слуха, чувства метроритма, приобретение навыков сольфеджирования, а также умения осознанно и грамотно анализировать музыку на слух и по нотам.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Історія України. 600 тестових завдань. 11 клас Логіка. 3+ Логіка. 4+ Німецька мова. Підготовка до ЗНО 2016. Універсальне видання Перші кроки маленького піаніста. Донотний період навчання Українська мова за професійним спрямуванням: теорія і практика

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.