Соловей

художня література проза. жанри и течії сучасна проза
Соловей
Опис:

Пропонуємо вам скачати книгу Крістін Генни «Соловей» українською мовою від видавництва «Наш Формат»!

Про книгу:

В'янн Моріак попрощалася з чоловіком в 1939 році, і тоді вона була впевнена у його швидкому поверненні. Але жорстока історія прийшла прямо до неї в будинок на поріг — і ось, їй вже доводиться приймати у себе німецького офіцера та проявляти всю стійкість духу щоб врятувати залишки сім'ї.

Її юна вісімнадцятирічна сестра Ізабель не змогла просто змиритися з тим, що відбувається. Поки її співвітчизники складають зброю перед ворогом, вона рятує життя та стає провідником по секретному маршруту через Піренеї. На неї починають полювання німецькі спецслужби...

Дві сміливі жінки, дві різні історії — одна війна, що назавжди змінила життя мільйонів людей. Війна, що розділяє близьких людей ідеалами, відстанню та смертю.

Чому варто купити електронну книгу «Соловей» Крістін Генни?

«Соловей» — бестселер «New York Yimes» та переможець «People's Choice Awards». Це історичний роман, що відкриває панораму Другої світової війни з несподіваного боку очима відважних та сильних духом жінок, які хоробро та відважно борються за свободу.

Позитивні відгуки про книгу «Соловей» залишили видання «USA Today», «Kirkus Reviews», «People», «New York Yimes».

На сайті інтернет-магазину Yakaboo ви можете завантажити повну версію книги «Соловей». Перед придбанням переконайтеся, що ваш пристрій розпізнає зазначені формати.

Для зручності потенційних читачів, текст книжки представлений в декількох популярних форматах, таким чином завантажити книгу можна в форматі epub, fb2, pdf, rtf, txt.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Біла принцеса Соловецький етап. Антологія Екзорцист Весільні пісні Всього не забудеш Ребекка

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.