Соната для вітру та ночі

фантастика художня література фантастика. фентезі альтернативна історія
Соната для вітру та ночі
Опис:

Цей роман не є прямим продовженням твору «Кожному своє». Хоча деякі персонажі «примандрували» саме з нього. Можливо, тому, що ворог остався той самий.

Украсти підводний човен у кагебістів — завдання не просте. Тим більше, що у тому човні схована програма на знищення людства. Друзі — колишні супротивники (кагебіст і захисник незалежної України) — шляхом неймовірних зусиль це зробили.

Несподіваною нагородою хлопцям стала зустріч з незвичайними, дещо наполоханими і розчарованими жінками.

Доступні формати:

RTF PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Людина-амфібія. Острів загиблих кораблів. Голова професора Доуеля Чарівний талісман Хлопець із пекла Мандри Гуллівера Понеділок починається в суботу Марсіанські хроніки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.