Социология. Хрестоматия

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам суспільство. держава. філософія соціологія
Социология. Хрестоматия
Опис:
Цель издания такой хрестоматии - помочь студентам, изучающим социологию в качестве профильной или непрофильной дисциплины, познакомиться с лучшими произведениями как отечественной, так и мировой классики, доступной сегодня в переводах и уже увидевших свет в печатном или электронном виде.

Доступні формати:

папір

читайте також:

АТО. Історії зі Сходу на Захід Менеджмент і маркетинг у фармації Невідкладні стани у внутрішній медицині Основи догляду за дітьми. Техніка лікувальних процедур і маніпуляцій Основи фармацевтичного і медичного товарознавства Практикум з організації та економіки фармації

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.