Социология

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія соціологія
Социология
Опис:
В учебнике излагаются основные положения и краткая история социологии - науки об обществе. Приводятся описание предмета и методов социологии, сведения о социальной структуре, стратификации, социальном неравенстве и мобильности, социальном контроле и организациях, социализации личности и культуры, социальных группах и поведении.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Колискові для діток та їхніх мам Українська література. Навчальний посібник для 9 класу Військова наземна техніка Знак зодіаку Музика і філософія: Шопенгауер, Вагнер, Ніцше Корупція: Кістка поперек горла

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.