Spoken English. Посібник з розмовної мови

/ Паперові книги
вивчення мов світу домашнє читання
Spoken English. Посібник з розмовної мови
Опис:
Посібник містить декілька найуживаніших тем: родина, погода, театр, освіта, подорожі тощо. Кожна тема супроводжується великою кількістю завдань і вправ, спрямованих на формування і закріплення навичок складання розповіді з використанням прямої і непрямої мови, уміння задавати питання і відповідати на них.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Словник труднощів української мови Великий комплексний словник української мови Великий енциклопедичний ілюстрований словник Сучасна українська літературна мова. Морфеміка. Підручник Словник у малюнках English для малюків Енциклопедія малюка

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.