Стіг Ларссон. Детективіст на тлі епохи

/ Паперові книги
біографії і мемуари письменники, поети і сценаристи
Стіг Ларссон. Детективіст на тлі епохи
Опис:
Праця Яна-Еріка Петтерссона - це портрет одного з найвизначніших шведських детективних авторів на тлі епохи. Автор детально описує ліві шведські рухи, до яких у молодості належав Стіґ Ларссон та ультра-праві, з якими він боровся.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Володимир Івасюк. Перлини духовності України Микола Вінграновський. Степовий Сварог. Есе про незабутні мандри Україною з Миколою Вінграновським Оракул духа - Григорій Сковорода НОК про художню гімнастику та Ірину  Дерюгіну, Олександру Тимошенко, Олену Вітриченко, Катерину Серебрянську Заради мрії Абсолютний чемпіон

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.