Страх і відраза в Лас-Вегасі

/ Паперові книги
художня література проза. жанри і течії класична проза біографічна проза
Страх і відраза в Лас-Вегасі
Опис:
Перша українська платформа краудпаблішингу Komubook презентує! “Час від часу енергія цілого покоління вибухає одним потужним зосередженим спалахом з причин, які свого часу ніхто насправді не розуміє – і які, якщо озирнутись назад, так і не пояснюють, що ж насправді відбулося”, – говорить герой роману Гантера С.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Бій під стінами храму Вибрані твори Лицар Крові, чи Смертельне танго Чуми Житіє гаремноє Іван Драч. Твори в 2 томах. Том 2. Крила. Поезії 1980-1990 років Іван Драч. Твори в 2 томах. Том 1. Соняшник. Поезії 1960-1970 років

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.