Студії з української етнографії та антропології

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія антропологія етнографія. етнологія. традиції. свята. ритуали
Студії з української етнографії та антропології
Опис:
Книгу складають класичні праці видатного українського етнографа та антрополога Федора Кіндратовича Вовка (Хведір Вовк, Theodor Vovk, Theodor Volkov) (1847–1918): «Антропологічні особливості українського народу» (1916), «Етнографічні особливості українського народу» (1916), «Шлюбний ритуал і обряди на Україні» (1890), «Сани в похоронному ритуалі на Україні» (1896).

Доступні формати:

папір

читайте також:

Все правила русского языка 100 самых эффективных приемов в публичных выступлениях Нью-Йорк. Творческая биография города Ecce Homo. Как становятся самим собой Заявка на самоубийство: зачем Украине НАТО? Шевченків міф України. Спроба філософського аналізу

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.