Сучасні технології електронних мультимедійних видань (+ CD)

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам технічні науки в цілому. матеріалознавство
Сучасні технології електронних мультимедійних видань (+ CD)
Опис:
У монографії викладено інформацію стосовно провідних технологій електронних мультимедійних видань. Запропоновано теоретичні засади створення електронних мультимедійних видань різних видів, обґрунтовано принципи проектування та виготовлення мультимедійних видань, сформовано методичні основи підтримки процесів створення мультимедійних видань різних типів.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Пухнаста Абетка (6 пазлів) Екзаменаційні завдання білети  для підготовки водіїв категорії АВ. Енциклопедія школяра.Таємниці та відкриття Енциклопедія школяра A la decouverte du francais 5. Підручник Лингвокраїнознавство німецькомовних країн

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.