Сучасний фразеологiчний словник української мови

/ Паперові книги
вивчення мов світу словники
Сучасний фразеологiчний словник української мови
Опис:
Идиомы – это не только украшение любого языка, но и сокровищница культурного и лексического богатства. Эта книга – современный фразеологический словарь украинского языка, который в полной мере отображает общеупотребительную фразеологию современного украинского языка во всех его тонкостях.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Словник-довідник з українського літературного слововживання Етимологічний словник української мови. У 7 томах. Том 6 Орфографічний словник складних слів української мови Словник української мови. В 20 томах. Том 1. А-Б Словник української мови. В 20 томах. Том 2. В - Відсріблитися Словник фразеологізмів української мови

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.