Сучасний російсько-український і українсько-російський словник

/ Паперові книги
вивчення мов світу словники
Сучасний російсько-український і українсько-російський словник
Опис:
Предложенный вашему вниманию новый вариант русско-украинского и украинско-российского словаря учитывает последние изменения, произошедшие в грамматиках двух языков.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Англійська для початкового і середнього рівня (А1-В1). Граматика. Словник. Ідіоми Англійська мова за 4 тижні. Інтенсивний курс англійської мови (+ CD-ROM) Італійська мова за 4 тижні. Інтенсивний курс з італійської мови (+ CD) Практичний англо-український словник фразеологічних синонімів Іспанська мова за 4 тижні (+ CD-ROM) Візуальний словник 5 європейських мов: німецька, англійська, французька,  іспанська,  італійська

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.