Супермышление в бизнесе

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка менеджмент. лідерство інноваційний менеджмент. креатив
Супермышление в бизнесе
Опис:
Тони Бьюзен, всемирно известный изобретатель интеллект-карт, вместе с Крисом Гриффитсом, соучредителем и руководителем "Buzan Online Ltd", показывают, как использовать интеллект-карты для решения всех проблем и достижения любых целей в бизнесе: от управления проектами и продаж до развития лидерских навыков.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Актуально про іноземну валюту Як стати успішною в світі чоловіків Регіональна економічна і соціальна географія світу Основи економічної теорії Економіка і організація інноваційної діяльності Туризмологія. Концептуальні засади теорії туризму

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.