Суперпамять. Как быстро добится успеха в развитии памяти

/ Паперові книги
саморозвиток. мотивація успіх лідерство. менеджмент поліпшення пам'яті і зору
Суперпамять. Как быстро добится успеха в развитии памяти
Опис:
Запоминание, сохранение, воспроизведение - вот три процесса, на которых основывается память. Этот бестселлер Тони Бьюзена дает вам уникальную возможность узнать о результатах новейших научных исследований в области механизмов человеческой памяти, познакомиться с десятками разных систем запоминания, освоить абсолютно любую из них и научиться свободно ею пользоваться.

Доступні формати:

папір

читайте також:

theUKRAINIANS. Історії успіху Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час Емоційний інтелект керівника Нічого правдивого й усе можливе Думай як фрік Навіщо потрібні чоловіки?

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.